Fotograf wnętrz Kraków – Katowice

Często klient zadaje sobie pytanie: czy naprawdę są mi potrzebne profesjonalne zdjęcia wnętrz? Odpowiedź jest prosta: każda firma w dobie konkurencji musi dbać o swój wizerunek, oraz reklamować się w odpowiednie dla swojej branży sposoby. Jednak wszystkie biznesy łączy jedno – nim klient odwiedzi firmę, poznaje ją dzięki zdjęciom (czy to w sieci, czy to na papierowych materiałach) i to właśnie przede wszystkim zdjęcia, oraz ich jakość decyduje ewentualnym wyborze danej firmy. Dlatego też polecamy odpowiedzieć sobie na pytanie, jak chcesz być odbierany przez klienta?

Cennik

Oferta dla mniejszych firm
W przypadku mniejszych firm, całkowity koszt realizacji wynosi na ogół około 499zł netto. Klient otrzymuje gotowy pakiet zdjęć prezentujących całą firmę – idealne rozwiązanie do profesjonalnego pokazania się w sieci, lub w materiałach reklamowych. 

Sesje dla klientów, którzy mają własną koncepcję zdjęć
Koszt pakietu do 10-ciu wybranych przez klienta ujęć to 499zł netto, zaś każde kolejne ujęcie to 29zł netto.
Rozliczamy się jedynie ze zdjęć wybranych przez klienta do obróbki. Przy większych realizacjach istnieje możliwość negocjacji ceny. 

Jak wygląda realizacja?

Na sesję możemy umówić się w dogodnym dla Ciebie terminie – jesteśmy elastyczni. Podczas zdjęć firma może normalnie pracować. Ważne jedyne, aby do zdjęć odpowiednio wysprzątać wszystkie powierzchnie. Po realizacji klient dostaje wstępnie wyeksportowane zdjęcia (prewki) z których wybiera ujęcia, które mają zostać w pełni obrobione i tylko z tych ujęć się rozliczamy.

Czy działamy tylko w Krakowie i Katowicach?

Oczywiście nie! Wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski, a nawet poza nią – wszystko jest tylko kwestią ustalenia szczegółów.

 

Współpraca długookresowa

Zapraszamy do współpracy agencje nieruchomości, agencje reklamowe, oraz wszystkie firmy, które regularnie potrzebują dobrych zdjęć. Warunki są do ustalenia indywidualnie w zależności od częstotliwości zleceń.

 

Już teraz przejdź do działu Kontakt i umów się na spotkanie, lub sesję zdjęciową. Możesz też przejrzeć nasze prace w Portfolio.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!