Google Street View, czyli wirtualny spacer w Mapach Google.

Dlaczego warto?

Jak to działa?

 

Wirtualny spacer widoczny jest w Google Street View, Mapach Google, wyszukiwarce Google, oraz w innych usługach Google-owskich. Istnieje także możliwość łatwego wygenerowania kodu HTML do osadzenia spaceru na własnej stronie www, czy firmowym facebooku. Dodatkowo Google zapewnia dożywotni bezpłatny hosting zdjęć na swoich szybkich serwerach. Takie narzędzie daje nieograniczone możliwości marketingowe za znikomą cenę!

Ile to kosztuje?

Pakiet podstawowy do trzech panoram: 399zł netto
Każda kolejna panorama: 69zł netto

Podane wyżej ceny to koszt całkowity i jednorazowy. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Cena oprócz wykonania zdjęć zawiera ich pełną, ręczną obróbkę oraz publikację w Mapach Google. 

 

Opcja ekonomiczna:

Jeśli zależy Ci tylko na pokazaniu firmy w 360°, możesz też zamówić opcję panoram z ograniczoną automatyczną obróbką zdjęć w stałej cenie 49zł netto/panorama.

Jak wygląda realizacja?

Przed wykonaniem zdjęć możesz umówić się z nami na spotkanie, aby omówić szczegóły, a na sesję zdjęciową możesz umówić się w dogodnym terminie – jesteśmy elastyczni. Zadbaj jedynie o to, aby firma była dobrze wysprzątana – w końcu ma wyglądać tak, aby zachęcić klienta. Podczas wykonywania zdjęć firma może normalnie funkcjonować, a sama sesja zazwyczaj trwa maksymalnie kilka godzin. Gotowy opublikowany wirtualny spacer klient otrzymuje zazwyczaj w ciągu 14 dni, jednak istnieje też zamówienia obróbki w trybie ekspresowym.

Już teraz przejdź do działu Kontakt i umów się na spotkanie, lub sesję zdjęciową. Możesz też przejrzeć nasze prace w Portfolio.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!